Obchod s Akciemi zdarma a online

Obchod s Akciemi zdarma a online - obrázek

Obchod s Akciemi zdarma a online - obrázek

Vyber 2015

Vyber 2015

Nabízí se vám jedinečná šance vyzkoušet si reálný obchod s akciemi na burze (případně i forex - měnové páry - USD/CZK apod, pozor jedná se o CFD) na reálném účtu v hodnotě 500CZK bez nutnosti vkladu.
 

NAVÝŠENÍ BONUSU NA 500czk

23.7.2015
Po zásahu UK regulátora je firma opět stabilní a vstoupil do ní silný partner, všechny problémy s účty byly vyřešeny ke spokojenosti uživatelů a já vám ji mohu opět doporučit, což mě nesmírně těší.


Vše spočívá jen v registraci a ověření pomocí SMS, kdy vám na váš účet přibude 500CZK s kterými můžete začít obchodovat. Pokud se vám podaří dobrý obchod můžete si později částku vybrat aniž byste museli cokoliv vkládat.

Dá se takto vydělat bez větší časové a peněžní zátěže 1500CZK a to jen pokud tomu věnujete chvilku času.

Registrace a bonus za ověření pomocí SMS 400CZK (nyní už jen 300CZK) 500CZK získáte zde.
Varování případná Vaše investice může být ztrátová - Váš kapitál je ohrožen.

Přiložen je i screen přijaté platby na kartu od této společnosti.
Postup:
1. navštívit jejich web - Váš kapitál může být v případě vkladu ohrožen, ne všechny obchody vyjdou!
2. stáhnout a nainstalovat software
3. vyplnit registraci
4. ověřit číslo mobilního telefonu
5. začít obchodovat

Jak funguje obchodování:
Vyberete si v čem chcete obchodovat, zajímavé jsou třeba kurzy USD/CZK (vše jako CFDú kdy i laik může odhadnout budoucí vývoj kurz. Pokud myslíte, že kurz dolaru vůči koruně půjde vzhůru musíte nakoupit, pokud čekáte naopak pokles je třeba prodat.
Nezapomínejte, že pohyb i o desetiny v kurzu po vás znamená zisk/ztrátu stokorun (jelikož obchodujete s pákou, kdy poskytovatel za vás koupí 2500usd)

Přeji hodně úspěchů.

TIPy:
-doporučuji se zaměřit na trh EUR/JPY koupit/prodat tzv minimální lot (stojí 360kč), pozor obchoduje se s CFD!
-bohužel byl snížen bonus, takže musíte využít jiných komodit, které mají možnost nákupu již za 300kč, myslím, že tj většina akcií a komodity jako ropa
-vybrat si zda koupit nebo prodat, je to čistě odhad, z informací zda čekáte pohyb EUR vůči JPY, pozor obchoduje se s CFD!
-při koupi/prodeji nastavit "profit limit" na cca 200-400kč, udává uzavření pouzice pokud budete v plusu dané částky
-nenastavujte "stop limit" jelikož nejmenší částky co se dají koupi se pohybují kolem 400kč, tak každá "prohraná" koruna znamená že už nadále nebudete moci obchodovat a nikdy nevíte zda příští týden nebude raketový růst
-nesnažte se vydělat hodně hned první den!
-pokud vám první obchod vyjde budete na částce 600-800kč kdy už můžete kupovat i kurzy USD/CZK, které už se vám budou lépe sledovat
-bonus má platnost 60dní! do té doby musíte provést přibližně 30 obchodů (stačí, aby vám vydělaly první 2 obchody a zbytek už snadno protočíte na pár profit/lost obchodech, takže ze začátaku pomalu a čekat
23.07.2015 20:15:03
Marek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one